TamBitir - Video Çözümlü Eğitim Platformu
TamBitir uygulamasında aç

Hakkımızda
 

Hakkımızda

Tambitir Online Eğitim Platformu Boğaziçi Yayınları A.Ş’ye aittir. Boğaziçi yayınları 1980’de  Ergün Göze öncülüğünde kurulmuştur. Kültür yayıncılığı alanına yoğunlaşmıştır.  Ergün Göze Hocamızın yayınları yanında  Muharrem Ergin’in Türk Dil Bilgisi,  Dede Korkut Kitabı, Osmanlıca Dersleri (44.baskı), Orhun Abideleri (50.baskı) gibi klasikleşmiş eserler Boğaziçi Yayınları ile özdeşleşmiş eserlerdir. Fizik alanında Taşkın Tuna Hocamızın eserleri de benzer şekilde çok bilinenler arasındadır. Şeyhulislam Ebussuud  Efendii’nin Ebussuud Tefsiri de yayınevimizin prestij eserleri arasındadır.  Ahmet Yüksel Özemre’nin XX. yüzyılda Fiziğe Yön Verenler  eseri diğer bir bilim serisi kitabımızdır.

Yayınevimiz 40 yıla ulaşan geçmişinden aldığı güç ile eğitim yayınları alanında dijital online hizmetleri vermeye başlamıştır. Köklü ve kurumsal sorumluluk bilinciyle ülkemiz gençlerine temel bilimler alanında da yayın yapmayı bir görev olarak görmektedir. Bu kapsamda ortaokul, lise, KPSS ve ALES sınavlarına yönelik internet içeriği hazırlayarak online üyelik üzerinden erişim sağlamaktadır. Online e-kurs içerikleri www.tambitir.com adresleri üzerinden sunulmaktadır.  Online erişim hizmetlerini çözüm ortağımız ESRE Yapım Tanıtım Ltd.Şti. üstlenmiştir. Her türlü teknik destek, ödeme işlemleri ve iletişim servisleri profesyonel ekiplerimizce sağlanmaktadır. İletişim sayfasımızdan https://www.tambitir.com/Page/Detail/iletisim anlık destek alabilirsiniz.

Halen yayınevimizin yönetim kurulu başkanlığını sayın Gazi Altun yürütmektedir.  Sayın Altun, üniversite yıllarından itibaren Pınar Yayınları, basım ve matbaa faaliyetleri, Türk Edebiyatı Dergisi Genel Yayın Yönetmeliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığındaki görevlerinden sonra halen aktif olarak Boğaziçi Yayınları için çaba göstermektedir. Kültür yayınları alanında binlerce eserle Cağaloğlunda hizmet veren yayınevimiz hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.bogaziciyayinlari.com